Złota 69a,
62-800 Kalisz
biuro@elko.kalisz.pl
62 764 46 72
fax. 62 766 18 99

O nas

ELKO – sprzedawca drzwi wejściowych i bram garażowych Hörmann

O nas

Firma ELKO powstała w 1991 roku. Od 26 lat lat prowadzimy działalność gospodarczą, której podstawową częścią jest sprzedaż i montaż produktów firmy HORMANN - największego w Europie producenta bram drzwi i napędów. Współpraca z firmą HÖRMANN trwa już 24 lata . Firma ELKO posiada certyfikaty :

Poza artykułami firmy Hormann w sprzedaży posiadamy także drzwi wejściowe i zewnętrzne wytwarzane przez znanych i cenionych w branży producentów, takich jak: MAŁKOWSKI-MARTECH, NICE; GERDA; WIKĘD. Takie rozwiązanie pozwala nam nie tylko na rozszerzenie dostępnej oferty, ale również kompleksową obsługę klientów indywidualnych i biznesowych.

Klienci indywidualni doceniają nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie w branży, ale również fachowe podejście i dbałość o zachowanie nowoczesnego oraz atrakcyjnego wyglądu ich posesji i domów.

Inwestorzy przemysłowi korzystają z naszego ogromnego doświadczenia w realizacji najróżniejszych obiektów przemysłowych. Cenią otrzymywane rady i pomoc, której udzielamy podczas wyboru rozmaitych artykułów budowlanych. Po zakończeniu inwestycji powierzają nam zadania związane z wykonaniem kompleksowego serwisu branżowego.

Firmy budowlane widzą w nas partnera, któremu można zaufać, powierzają nam coraz poważniejsze zadania:

  • udział w projektowaniu i przygotowaniu inwestycji poprzez typowanie i dobór bram, drzwi i napędów i techniki przeładunku
  • optymalizację pod względem ekonomicznym rozwiązań technicznych z branży bram, drzwi i napędów i techniki przeładunku
  • kompleksowe wyposażanie obiektów w oferowane przez naszą firmę produkty.

Szanujemy naszych Klientów, poświęcamy im nasz czas, staramy się służyć fachową i kompleksowa obsługą.

Dotychczasowym Klientom - Dziękujemy za zaufanie!
Nowych Klientów - Zapraszamy!